ELTE Gyak, 1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 31.
Vezette: Szabados György, Bagi Károly
54:59
(9:2, 13:12, 11:14, 14:19, 7:12)

ÁFDSE-MCC 59-54. De írhatnám nyugodtan, hogy Hoós István vs Tátos Nándi 28-23. A különbség ugyanannyi. Az első negyedet jól kezdtük, majd amikor az ellenfél átállt zónára, a kezdeti sikeres kijátszások után sajnos egyre többet hibáztunk, amelyet az ÁF meg is büntetett. A negyedik negyed végére 5 pontról jöttünk fel, és háromszor is kezünkbe volt a győzelem, de az utolsó másodpercekben 5/0-át produkáltunk a büntetővonalról. A hosszabbításban aztán az ellenfél- felbuzdulva korábbi sikeres támadásaikon- végül megszerezték a győzelmet. A vereség duplán fájdalmas, egyrészt az eredmény duplán számít, másrészt így gyakorlatilag már csak távolról nézhetjük a dobogót.
Az első mondat talán kicsit felszínes, de az embernek sokszor tényleg az volt az érzése, hogy a mérkőzés kimenetele a két játékos pontjai által fog eldőlni. Sajnos Nándi kipontozódott, így ezután a kérdés nem sokáig maradt megválaszolatlan.